rozšířené vyhledávání ...

21. 10. 2018

zata

Bude oblačno až zataženo, ojediněle déšť. Denní teploty 10 až 14°C. Noční teploty 4 až 0°C.

Přehled vytříděného odpadu za rok 2017

Rádi zveřejňujeme množství vytříděného a odevzdaného odpadu za rok 2017 a zároveň finanční prostředky, které obec obdržela za tyto vytříděné odpady od firmy Ekokom. Děkujeme všem, kteří třídí.

Množství vytříděného odpadu za rok 2017

Osvědčení o úspoře emisí

Letáky (klikněte pro zobrazení)

Co kam patří?

Sklo

Plasty

Papír

Leták o třídění

Přehled o vytříděných odpadech

Rozpis odevzdaných tříděných odpadů od 1. 10. - 31. 12. 2017

Množství vytříděných odpadů za období leden - březen 2018

Třídění odpadů

Děkujeme, že třídíte správně!

Jak správně třídit odpad?

Co možná nevíte?

Co patří a nepatří do kontejneru na PAPÍR.

Co patří a nepatří do kontejneru na PLASTY

Co patří a nepatří do kontejneru na SKLO

Co patří a nepatří do kontejneru na bioodpad?

Třídit odpad se vyplatí

Způsob odevzdávání elektroodpadu v obci

Drobný elektroodpad (varná konvice, fén, kulma, tyčový mixer apod.) lze vložit do černé popelnice (80 l) vedle obchodu v Jankovicích

Velký elektroodpad (mikrovlnky, televize, pračky, počítače, tiskárny apod.) lze odevzdávat cestou OÚ v sobotu dopoledne po domluvě na tel: 739 183 358 (p. Krejčík) nebo na telefonu starosty a místostarostky

Obec takto shromážděný odpad nechá centrálně odvést a zlikvidovat firmou REMA Systém a.s., která zajišťuje organizaci sběru, třídění, recyklaci a nakládání s elektroodpadem v celé České republice.

Způsob odevzdání a likvidace jedlého oleje a tuku

V roce 2017 byl v Jankovicích umístěn kontejner na jedlý olej a tuk z domácností. Kontejner se nachází vedle prodejny v Jankovicích.

V období od ledna 2017 do listopadu 2017 se odevzdalo celkem 80 litrů jedlého oleje a tuku. Děkujeme všem, kteří tento odpad odevzdávají.

leták zde