rozšířené vyhledávání ...

24. 3. 2019

oblacnosde

Bude polojasno až oblačno, místy přeháňky. Denní teploty 9 až 13°C. Noční teploty 6 až 2°C.

Letáky (klikněte pro zobrazení)

Co kam patří?

Sklo

Plasty

Papí

Leták o třídění

Třídění odpadů

Děkujeme, že třídíte správně!

Jak správně třídit odpad?

Co možná nevíte?

Co patří a nepatří do kontejneru na PAPÍR.

Co patří a nepatří do kontejneru na PLASTY

Co patří a nepatří do kontejneru na SKLO

Co patří a nepatří do kontejneru na bioodpad?

Třídit odpad se vyplatí

Způsob odevzdávání elektroodpadu v obci

Drobný elektroodpad (varná konvice, fén, kulma, tyčový mixer apod.) lze vložit do černé popelnice (80 l) vedle obchodu v Jankovicích

Velký elektroodpad (mikrovlnky, televize, pračky, počítače, tiskárny apod.) lze odevzdávat cestou OÚ v sobotu dopoledne po domluvě na tel: 739 183 358 (p. Krejčík) nebo na telefonu starosty a místostarostky

Obec takto shromážděný odpad nechá centrálně odvést a zlikvidovat firmou REMA Systém a.s., která zajišťuje organizaci sběru, třídění, recyklaci a nakládání s elektroodpadem v celé České republice.

Způsob odevzdání a likvidace jedlého oleje a tuku

V Jankovicích je umístěn kontejner na jedlý olej a tuk z domácností. Kontejner se nachází vedle prodejny v Jankovicích.

leták zde